Kanal7 Facebook Kanal7 Twitter
Kanal 7 Yayın Akışı Kanal 7 Reklam
 
           
 
Dr. Feridun Kunak Show  
  Dr. Feridun Kunak Show  
Dr. Feridun Kunak Show Genel Tanıtım Dr. Feridun Kunak Show Künye Bilgileri Dr. Feridun Kunak Show Özel Haberler Dr. Feridun Kunak Show Fragman Kanal 7 Anasayfa
 
HAMİLELİKTE OLUŞAN ÇATLAKLAR NASIL GİDERİLEBİLİR?

Sunuculuğunu Dr. Feridun Kunak ve eşi Serap Kunak’ın üstlendiği sevilen aile programı “Dr. Feridun Kunak Show”da bugün, hamilelikle ilgili bilinmesi gereken birçok bilgi verilecek. Haftanın ilk günü programın konuğu Jinekolog Dr. İlknur Güven olacak. Dr. Güven, hamilelikte oluşan çatlakların giderilmesi için yapılması gerekenleri aktaracak.


Operatör Dr. Feridun Kunak ve eşi Serap Kunak’ın sunduğu Dr. Feridun Kunak Show’da bugün hamilelikte yaşanılan sıkıntılar, hamilelik döneminde dikkat edilmesi gerekenler ve hamilelere özel egzersizler aktarılacak. “Anne adayları nasıl beslenmeli? Hangi yiyecekleri sıklıkla tüketmeli?” soruları Dr. Feridun Kunak Show’da yanıt bulacak. Programın konuğu Jinekolog Dr. İlknur Güven, hamilelikte oluşan çatlakları engellemenin yollarını canlı yayında anlatacak.

Op. Dr. Feridun Kunak ve yardımcısı Serap Kunak’ın sunumuyla ekrana gelen programda tıp bilgilerinin yanı sıra, alternatif tedavi yöntemleri de izleyicilere anlatılıyor. Farklı ve eğlenceli bir program olmayı hedefleyen “Dr. Feridun Kunak Show” da sağlıktan, güzelliğe birçok konuda önemli bilgiler veriliyor.

Program boyunca canlı telefon bağlantılarıyla sağlık sorunlarını bildirenlere çözüm önerileri sunulurken, stüdyo konuklarının sağlık sorunlarına da canlı yayında çare bulunuyor.

Ekranların sevilen programı “Dr. Feridun Kunak Show” hafta içi Pazartesi-Perşembe saat 09.45’te Kanal 7’de.


 
 
   
 
 
 
-
-
-
-
-
-
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
Dizi 'Hayat Dediğin'
Dizi 'Zeynep'
HAYAT DEDİĞİN 'Bataklık Gülü'
HAYAT DEDİĞİN 'Komşunun Külü'
HAYAT DEDİĞİN 'O Adam'
HAYAT DEDİĞİN 'Yolun Sonu'
Yaşam
Tartışma
Sağlık
Eğlence
Ekonomi
Belgesel
Spor
Foto Galeri
Video Galeri
 
 
Teknik Erişim
Reklam
Basın
Bize Ulaşın
 
  Web Tasarım ve Yazılım

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player. Kanal 7

Kanal7 Canlı İzle