Cuma Sohbetleri

Cuma Sohbetleri


KUTLU DOĞUM HAFTASINDA KUTLU PEYGAMBERİ ANMAK
 
Muhsin Bay’ın sunduğu emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın sohbetiyle katıldığı, Cuma Sohbetleri Kutlu Doğum Haftası’nda Hz. Muhammed’e duyulan sevgi hakkında bir sohbete ev sahipliği yapacak.

Cuma günlerinin maneviyatını ekrana taşıyan Cuma Sohbetleri’nde bu hafta Kutlu Doğum Haftası yaşananlar ve Müslümanların Hz. Muhammed’e duydukları sevgi üzerine konuşulacak. Âlemlere rahmet olarak gönderilen Hz. Muhammed’e karşı Müslümanların sorumluluğu, Hz. Muhammed’in Allah’ın elçisi olduğunun kanıtları ve peygamber sevgisinin insanlara kazandırdıkları canlı yayında izleyiciye aktarılacak. Programda ayrıca izleyicilerden gelen sorulara yer verilecek.
 
Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın sohbeti, ekranların başarılı yüzü Muhsin Bay’ın sunumuyla Cuma Sohbetleri her Cuma 09.30’da canlı yayınla Kanal 7'de.

CUMA GÜNÜNÜN MANEVİYATI CUMA SOHBETLERİ’NDE

Muhsin Bay’ın hazırlayıp sunduğu emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın sohbetiyle katıldığı ‘Cuma Sohbetleri’ Kanal 7 ekranlarında. Necmettin Nursaçan ve Muhsin Bay, Cuma gününün manevi atmosferini Cuma Sohbetleri ile ekrana taşıyor.

Cuma günlerinin vazgeçilmez programı Cuma Sohbetleri’nde, dini konulara ilişkin akıllara takılan sorular, peygamberlerin hayatlarından örnekler, Necmettin Nursaçan’ın hoş sohbetiyle ekrana taşınıyor. Programda ayrıca konuyla ilgili izleyicilerden gelen sorulara ve merak edilen konulara kaynağından bilgilerle aydınlatıcı cevaplar veriliyor.

Necmettin Nursaçan’ın sohbeti, ekranların başarılı yüzü Muhsin Bay’ın sunumuyla Cuma Sohbetleri Kanal 7'de.

KANAL 7'Yİ İNTERNET ÜZERİNDEN CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KANAL 7 AVRUPA'DA BUGÜN