Cuma Sohbetleri

Cuma Sohbetleri21 KASIM 2014 CUMA

HASET HASTALIĞININ VERDİĞİ ZARARLAR
 
Cuma günlerinin maneviyatını ekrana taşıyan Cuma Sohbetleri’nde bugün insanlar arası ilişkileri alt üst eden manevi hastalıklardan haset üzerine merak edilenlere yer verilecek.
 
Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın sohbetleri, Muhsin Bay’ın sunumuyla ekrana gelen Cuma Sohbetleri, bu hafta kişilerin kalplerinde meydana gelen haset üzerine bir sohbet gerçekleştirilecek. Hasedin insanlara verdiği zararın anlatılacağı programda ‘Haset, nasıl bir bıçaktır? İnsanlar arasındaki bağı koparan hasetten korunmak mümkün mü? Şeytanın tuzakları nelerdir? Şeytanın tuzaklarından olan hasetten arınmak için ne yapılmalı?’ sorularına Kur’an-ı Kerim’den ayetler ışığında cevap verilecek.

***

CUMA GÜNÜNÜN MANEVİYATI CUMA SOHBETLERİ’NDE

Muhsin Bay’ın hazırlayıp sunduğu emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın sohbetiyle katıldığı ‘Cuma Sohbetleri’ Kanal 7 ekranlarında. Necmettin Nursaçan ve Muhsin Bay, Cuma gününün manevi atmosferini Cuma Sohbetleri ile ekrana taşıyor.

Cuma günlerinin vazgeçilmez programı Cuma Sohbetleri’nde, dini konulara ilişkin akıllara takılan sorular, peygamberlerin hayatlarından örnekler, Necmettin Nursaçan’ın hoş sohbetiyle ekrana taşınıyor. Programda ayrıca konuyla ilgili izleyicilerden gelen sorulara ve merak edilen konulara kaynağından bilgilerle aydınlatıcı cevaplar veriliyor.

Necmettin Nursaçan’ın sohbeti, ekranların başarılı yüzü Muhsin Bay’ın sunumuyla Cuma Sohbetleri Kanal 7'de.

KANAL 7'Yİ İNTERNET ÜZERİNDEN CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN